Vlorë/ Traileri merr flakë në orët e para të mëngjesit

Vlora

Vlorë/ Traileri merr flakë në orët e para të mëngjesit

Më: 14 janar 2021 Në ora: 09:06
Ilustrim

Një trailer ka marrë flakë në orët e para të mëngjesit në fshatin Tragjas të Vlorës.

Për pasojë, automjeti që është në pronësi të një 34-vjeçari është djegur pjesërisht.

Ende nuk ka detaje se si ka rënë zjarri, ndërsa grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e djegies së automjetit.

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.01.2021, rreth orës 06:35, në fshatin Tragjas, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht traileri i markës “Man”,  në pronësi të shtetasit A. D., 34 vjeç, banues në Tragjas.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat