Ç’po ndodh? Policia në Vlorë në aksion, ngre postblloqe

Vlora

Ç’po ndodh? Policia në Vlorë në aksion, ngre postblloqe

Më: 15 janar 2021 Në ora: 20:53
Vlorë

Mbrëmjen e sotme policia e Vlorës ka nisur një aksion dhe është duke kryer kontrolle të automjeteve.

Abcnews.al bën me dije se policia po zhvillon plan kontrolli në hyrje të qytetit të për personat e shpallur në kërkim dhe ata që lëvizin me armëmbajte pa leje.

Mësohet se oficerë të krimeve në Policinë e Vlorës kanë ngritur postobllok në hyrje të qytetit dhe po bëjnë kontrollet.

Në vijim pritet të ketë më shumë detaje rreth këtij aksioni të ndërmarrë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat