Makina aksidenton efektiven e policisë, drejtuesi largohet nga vendngjarja

Vlora

Makina aksidenton efektiven e policisë, drejtuesi largohet nga vendngjarja

Më: 21 janar 2021 Në ora: 18:28
Foto Ilustrim

Një aksident i rëndë është shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Vlorës.

Një efektive policie raportohet se është aksidentuar nga një automket dhe ndodhet për trajtim të specializuar në spital. Drejtuesi I automjetit raportohet se është larguar nga vendngjarja.

Në vendngjarje raportohet se ndodhen efektivë të shumtë policie

Ngjarja ka ndodhur në hyrje të një karburanti në Vlorë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat