Detaje/ Si u aksidentua për vdekje efektivi i policisë në Vlorë teksa shkonte në punë

Vlora

Detaje/ Si u aksidentua për vdekje efektivi i policisë në Vlorë teksa shkonte në punë

Më: 26 janar 2021 Në ora: 00:04
Ilustrim

Mësohen detaje të reja nga aksidenti tragjik në Vlorë ku humbi jetën efektivi i policisë, Nuri Malaj, 57 vjeç.

Mësohet se efektivi ishte duke shkuar në punë për të marrë shërbimin, por fatkeqësisht humbi jetën në aksidentin tragjik.

Në aksident janë përfshirë një mjet tip BMW dhe një mjet tip Benz. Fillimisht mjeti tip BMW është përplasur me një shtyllë në rrugë dhe më pas më makinën tip BENZ ku udhëtonte efektivi i polici Nuri Malaj duke i marrë atij jetën.

Personi që udhëtonte me BMW, A.Veliu, 21 vjeç, ka marra plagë të lehta dhe është jashtë rreziku për jetën. Ai është shoqëruar në komisariat për sqarimin e plotë të rrethanave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat