Reshjet intensive gjatë natës, disa lagje në Vlorë zgjohen nën ‘pushtetin’ e ujit

Vlora

Reshjet intensive gjatë natës, disa lagje në Vlorë zgjohen nën ‘pushtetin’ e ujit

Më: 11 shkurt 2021 Në ora: 07:34
Vlorë

Reshjet e dendura të shiut që kanë nisur gjatë natës po vazhdojnë të bien edhe në këto momente.

Ato kanë përmbytur disa lagje të qytetit të Vlorës.

Mësohet se ka prezencë të madhe uji në zonën e Skelës, lagja Pavarsia, 28 Nëntori, Kushtrimi.

Kështu ato kanë krijuar vështirësi në qarkullimin e automjeteve por dhe të banorëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat