Vlonjati sfidon dëborën dhe të ftohtin, lahet në det

Vlora

Vlonjati sfidon dëborën dhe të ftohtin, lahet në det

Më: 15 shkurt 2021 Në ora: 20:24
Vlonjati sfidon dëborën dhe të ftohtin, lahet në det

Ndonëse vendi është përfshirë nga i ftohti i acartë dhe dëbora, një vlonjat ka vendosur që të sfidojë të ftohtin.

Arben Abazi mëngjesin e sotëm ka vendosur ta kalojë duke u larë në det megjithëse në qytet temperaturat kanë qenë vërtetë të ulta.

Abazi si një adhurues i zhytjeve në temperatura të ulta është futur në ujë sikurse të ishte verë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat