Çfarë po ndodh? Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Vlora

Çfarë po ndodh? Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Më: 9 mars 2021 Në ora: 19:07
Foto

Raportohet për të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Ngjarja ka ndodh në afërsi të shkollës 24 maji.

Ndërkohë deri në këto momente nuk raportohen për persona te plagosur, por policia ka rrethuar zonën.

Mendohet se ka pasur konflikt në një prej lokaleve të zonës dhe më pas të jetë qëlluar me armë zjarri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat