Vlorë/ Pasi hynë në shtëpi, lidhën 85-vjeçaren dhe e grabitën

Vlora

Vlorë/ Pasi hynë në shtëpi, lidhën 85-vjeçaren dhe e grabitën

Më: 17 mars 2021 Në ora: 16:19
Foto

Një e moshuar në Nartë të Vlorës,  tregon se shtëpia e saj është vjedhur për të dytën herë, brenda gjashtë muajsh.

Fenomeni i vjedhjes me dhune i të moshuarave të fshatit Nartë rikthehet.

Sot rreth orës  12:30 pre e grabitjes me dhunë është bërë 85-vjeçarja, Varvara Papa.

Sipas saj, dy persona kanë hyrë në banesë ku i kanë lidhur duart dhe gojën i kanë vendosur jorgan në koke dhe i kanë kontrolluar trupin dhe më pas banesën. Policia ka mbërritur  në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat