Aksident i frikshëm në Vlorë, makina këput në mes pemën dhe përfundon me goma në ajër

Vlora

Aksident i frikshëm në Vlorë, makina këput në mes pemën dhe përfundon me goma në ajër

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 17:44
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin bregdetar të Vlorës, ku një makinë ka përfunduar e përmbysur me goma në ajër.

Aksidenti ka ndodhur në lagjen “10 korriku” në Vlorë. Deri më tani sipas të dhënave paraprake nuk ka viktima, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për të zbardhur të plotë shkaqet e aksidentit.

Në videon e siguruar nga ABC, shihet se makina është përplasur edhe me një pemë që është rrëzuar më pas në trotuar, ndërsa makina ka përfunduar e përmbysur.

Kujtojmë se një aksident i ngjashëm ndodhi në kryeqytet, ku si pasojë e shpejtësisë një makinë goditi një 23-vjeçare duke i këputur këmbën dhe më pas u përplas edhe me një pemë anash rrugës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat