Zbrazen edhe plazhet e Vlorës

Vlora

Zbrazen edhe plazhet e Vlorës

Më: 18 korrik 2021 Në ora: 14:28
Vlorë

Reshjet e shiut të cilat kanë rënë për afro 60 minuta në Vlorë kanë larguar pushuesit nga plazhet e qytetit bregdetar.

Plazhet janë boshatisur në pak minuta duke parë rreshjet e dendura.

Në Vlorë ishte diçka e paralajmëruar teksa kjo fundjavë ka regjistruar një numër të ulët plazhistësh dhe prenotimesh.

Pamjet KËTU.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat