Vlorë, përfshihet nga flakët gomonia

Vlora

Vlorë, përfshihet nga flakët gomonia

Më: 8 gusht 2021 Në ora: 11:00
Foto ilustrim

Një gomone ka marrë flakë në Vlorë.

Gomonia e cila shërbente për turizëm ka pësuar një defekt nga shkëndija elektrike dhe është djegur.

Ngjarja ka ndodh në afërsi te plazhit te vjetër dhe mbi mjetin ishte vetëm pronari i saj.

Gomonia po tërhiqet nga policia kufitare për ta çuar në Tri Port. Ndërkohë policia ka marrë në pyetje pronarin e mjetit lundrues. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat