Vlorë/ Pëson arrest kardiak duke u larë në det, ndërron jetë 78-vjeçari nga Berati

Vlora

Vlorë/ Pëson arrest kardiak duke u larë në det, ndërron jetë 78-vjeçari nga Berati

Më: 8 gusht 2021 Në ora: 14:33
Foto

Një 78-vjeçar dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e arrestit kardiak duke u larë në det.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme, 8 gusht rreth orës 14:00, në plazhin e Zvërnecit, Vlorë.

Shtetasi E. H., 78 vjeç ishte nga Berati.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Kjo është viktima e trete ne rrethin e Vlorës në bregdet, si rrjedhojë e atakut kardiak këtë sezon turistik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat