Aksident në Vlorë, fuoristrada futet në market, përplas nga mbrapa gruan e cila po blinte

Vlora

Aksident në Vlorë, fuoristrada futet në market, përplas nga mbrapa gruan e cila po blinte

Më: 14 gusht 2021 Në ora: 17:11
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur në Vlorë.

Teksa një fuoristradë X5 është futuar në një market.

E plagosur ka mbetur një grua e cila po blinte në market dhe papritur u godit nga mbrapa, raporton për BalkanWeb gazetari Enrik Mehmeti

Nga ana tjetër gruaja e plagosur është dërguar menjëherë në urgjencën e spitalit të Vlorës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat