Tërmet në Vlorë - Bota Sot
Tërmet në Vlorë

Vlora

Tërmet në Vlorë

Më: 19 maj 2018 Në ora: 21:35
Foto ilustrim

Lëkundje sizmike janë ndjerë ditën e sotme në zonën e Vlorës.

Siç bëhet me dije, tërmeti ka qenë me magnitugë 4.5, ndërsa deri tani nuk raportohet për persona të lënduar apo dëme materiale.

Sipas IGJEUM: Epiqendra ishte në fshatin Vërnik, 31 km në veriperrëndim të Vlorës dhe 21 km në Jugperëndim të Dhërmiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera