Lëkundje tërmeti në Vlorë - Bota Sot
Lëkundje tërmeti në Vlorë

Vlora

Lëkundje tërmeti në Vlorë

Më: 27 maj 2018 Në ora: 10:52
Ilustrim

Një tërmet me magnitudë prej 3.9 ballë ka goditur zonën jugore të vendit tonë. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, tërmeti ka një thellësi prej 2 km dhe epiqendër në verilindje të zonës së Dhërmiut në fshatin Vermik

Lëkundjet e tërmetit janë regjistruar reth orës 06:33 minuta të mëngjesit të sotëm. 

Nuk flitet për dëme materiale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera