Digjet gjatë natës autobusi i linjës urbane në Vlorë - Bota Sot
Digjet gjatë natës autobusi i linjës urbane në Vlorë

Vlora

Digjet gjatë natës autobusi i linjës urbane në Vlorë

Më: 27 maj 2018 Në ora: 10:57
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një autobus i linjës urbane në qytetin e Vlorës është djegur gjatë natës së mbrëmshme ndërsa ishte i parkuar.

Shkaqet e zjarrit mendohen të ketë qenë një defekt në motor. Autobusi është djegur pjesërishtt, por për fat të mirë nuk ka pasur viktima apo lëndime, vetëm dëme materiale.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit por grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton lidhur me pistat që mund ta kenë shkaktuar djegien e autobusit urban.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera