Anija me turistë ngec në detin e Vlorës - Bota Sot
Anija me turistë ngec në detin e Vlorës

Vlora

Anija me turistë ngec në detin e Vlorës

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 19:08
Vlorë

Erërat e forta dhe situata meteoroligje e pafavorshme e kësaj të enjte ka shkaktuar probleme në qytetin e Vlorës, teksa në det një anije me vela me brenda disa turistë ka mbetur e bllokuar.

Anija është bllokuar në afërsi të shëtitores Lungomare këtë pasdite. Kapiteneria e Vlorës ka shkuar në ndihmë të anijes dhe deri më tani mësohet se turistët janë shpëtuar. Ndërkohë anija e tyre ka mbetur në det.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera