"Dua avokat që të mos më vrisni!" Autori i masakrës flet në policinë e Vlorës - Bota Sot
"Dua avokat që të mos më vrisni!" Autori i masakrës flet në policinë e Vlorës

Vlora

"Dua avokat që të mos më vrisni!" Autori i masakrës flet në policinë e Vlorës

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 10:55
Ridvan Zykaj

Ridvan Zykaj ka kërkuar avokat për të folur për masakrën që kreu pasditen e 10 gushtit në fshatin e tij Resulaj të Vlorës. 

"Dua avokat që të mos më vrisni" mësohet të ketë thënë para grupit hetimor 24 vjeçari duke pranuar autorësinë e vrasjes së 8 familjarëve të fisit të tij, mes tyre 3 gra dhe dy fëmijë.

Zykaj u arrestua mëngjesin e sotëm 2 km larg banesës së tij dhe banesës së viktimave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera