Moti i keq, pezullohet lundrimi në Vlorë - Bota Sot
Moti i keq, pezullohet lundrimi në Vlorë

Vlora

Moti i keq, pezullohet lundrimi në Vlorë

Më: 25 shtator 2018 Në ora: 17:11
Vlorë

Moti i përkeqësuar me erë të fuqishme dhe deti me dallgë deri në 7 ballë ka bërë që të pezullohet lundrimi detar.

Trageti i linjës Vlorë-Brindisi nuk është nisur për shkak të erërave të fuqishme.

Sipas parashikime, në orët e mbrëmjes fuqia e erës do të shtohet dhe lëvizja në det do të jetë e rrezikshme për mjetet lundruese.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...