28 Nëntori, Meta në Vlorë, nderon Ismail Qemalin - Bota Sot
28 Nëntori, Meta në Vlorë, nderon Ismail Qemalin

Vlora

28 Nëntori, Meta në Vlorë, nderon Ismail Qemalin

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 10:49
Ilir Meta

Me rastin e ditës së flamurit Presidenti i Republikës së Shqipërisë ka qenë në Vlorë, ku ka vendosur një kurorë me lule në vendin ku prehet Ismail Qemali.

Ai bashkë me drejtues të tjerë të lartë është pritur në Vlorë nga truproja e nderit dhe ka marrë pjesë në ceremoninë e ngritjes së flamurit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...