KV Drita: Po përsëritet! - Bota Sot
KV Drita: Po përsëritet!

Volejboll

KV Drita: Po përsëritet!

Nga: K. G. Më: 16 prill 2019 Në ora: 12:34
KV Drita: Po përsëritet!

Klubi i volejbollit Drita nga Gjilani (femrat) pretendon fitore në gjysmëfinalen e parë të play-off-it të Superligës së Kosovës në volejboll (femrat). “Intelektualë dhe qytetarë të Gjilanit, a jeni gati ta përsëritim rekordin e vitit kaluar me më së shumti tifoz në një ndeshje volejbolli?
Të mërkurën nga ora 19:00 e vazhdojmë atë që e bëmë vitin e kaluar! 
Kampionet e Kosovës së bashku me ne do ta mbrojnë titullin. Kampionet në parket dhe kampionet në tribunë do shihemi së bashku në palestrën ‘Bashkim Selishta – Petriti’, bëhet e ditur nga Drita.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...