Fillon lufta për titullin kampion - Bota Sot
Fillon lufta për titullin kampion

Volejboll

Fillon lufta për titullin kampion

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 11:40
Kastrioti

Në një atraktivitet mjaft të madh të Kampionatit U16, të shtunën në Prishtinë e Ferizaj fillon lufta për titullin kampion në kategorinë e meshkujve dhe femrave.

Në Prishtinë do të zhvillohet Kampionati U16 në kategorinë e meshkujve, duke filluar nga ora 13:00 në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve, me këto ekipe pjesëmarrëse: Prishtina, Vëllaznimi, As Vushtrria dhe Luboteni.

Në Ferizaj do të zhvillohet Kampionati U16 në kategorinë e femrave, duke filluar nga ora 10:00 në Palestrën e shkollës së mesme të mjeksisë "Elena Gjika", me këto ekipe pjesëmarrëse: Kastrioti, Malisheva, Suti Sport, M-Technologie, Ulpiana dhe Klina.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...