Ilazi: ‘Bota sot’, kontribuues i madh i volejbollit të Kosovës - Bota Sot
Ilazi: ‘Bota sot’, kontribuues i madh i volejbollit të Kosovës

Volejboll

Ilazi: ‘Bota sot’, kontribuues i madh i volejbollit të Kosovës

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2019 Në ora: 14:30
Ilazi: ‘Bota sot’, kontribuues i madh i volejbollit të Kosovës

Kryetrajneri i kampiones Dritës nga Gjilani (femrat), Lorik Ilazi dhe selektor i kombëtares së Kosovës (femrat), ka fjalë miradije.

“‘Bota sot’, mendoj se është gazeta që gjithmonë i ka ndejtur më së afërmi sportit vendor, e sidomos sportit të volejbollit, shumë herë kemi arritur që vetëm përmes ‘Bota sot’ të njoftohemi me disa risi dhe ngjarje në volejboll. 

‘Bota sot’ mund të them lirshëm se është një kontribuues i madh i volejbollit të Kosovës”, thotë Ilazi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...