Bahri Gjinovci: ‘Bota sot’, ndër mediat e rralla që i jep vëmendje sporteve dhe sportistëve pa dallim - Bota Sot
Bahri Gjinovci: ‘Bota sot’, ndër mediat e rralla që i jep vëmendje sporteve dhe sportistëve pa dallim

Volejboll

Bahri Gjinovci: ‘Bota sot’, ndër mediat e rralla që i jep vëmendje sporteve dhe sportistëve pa dallim

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2019 Në ora: 17:05
Bahri Gjinovci: ‘Bota sot’, ndër mediat e rralla që i jep vëmendje sporteve dhe sportistëve pa dallim

Ish volejbollisti i mirënjohur, Bahri Gjinovci, selektori i kombëtares së Kosovës (meshkujt), ka përgëzuar dhe uruar 24 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

Gjinovci është shembull i punës në sportin skofiar dhe që e lakmojnë edhe gjeneratat e ndryshme.   

“‘Bota sot’ mbetet mediumi me i cituar nga sportistët dhe sportistet  dhe sportdashësit i cili përherë është afër ngjarjeve sportive. 

Është ndër mediat e rralla që i jep vëmendje sporteve dhe sportistëve pa dallim. Urime dhe përgëzime për stafin që bëjnë një pune profesionale”, uron Gjinovci.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...