Gjosha i bashkohet KVF Ferizajt - Bota Sot
Gjosha i bashkohet KVF Ferizajt

Volejboll

Gjosha i bashkohet KVF Ferizajt

Nga: K. G. Më: 19 korrik 2019 Në ora: 12:28
Gjosha i bashkohet KVF Ferizajt

Klubi i volejbollit Ferizajt konfirmon një përforcim për edicionin e ri.

“Transferi i dytë për sezonin 2019/20 është lojtarja Ed Gjosha e cila karrierën e filloi në KV Trepça dhe së fundmi ishte edhe pjesë e nënkampioneve të Kosovës, M Technology”, njofton KVF Ferizaj.

Ferizajaset shpresojnë se do të përforcohen sa më  fortë për edicionin e ri, që të jenë skuadër e frikshme për secilën rivale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...