Berisha nga Prishtina në Ferizaj - Bota Sot
Berisha nga Prishtina në Ferizaj

Volejboll

Berisha nga Prishtina në Ferizaj

Nga: K. G. Më: 13 gusht 2019 Në ora: 11:02
Berisha nga Prishtina në Ferizaj

Klubi i volejbollit Ferizaj nuk ndalet me përforcime, duke sjellë edhe një emër me përvojë, siç është Armend Berisha nga Prishtina Volley. Përveç Berishës janë përforcuar edhe me Driton Bytyqin, Bardhyl Hajdarajn, Art Tërstenën e Durim Rexhepin.

“Armend Berisha - libero më i mirë i Kosovës në Ferizaj.

“Një ndër lojtarët më të mirë në vendin tonë i bashkohet KV Ferizajt. Armend Berisha ka qenë pjesë e shumë ekipeve, ku me përvojën dhe cilësinë prej liberos më të mirë në Kosovë, do t’i ndihmoj Ferizajt në arritjen e sukseseve të reja.

Me Armendin dhe të tjerët Ferizaj aspiron shumë më shumë këtë sezon”, bëhet e ditur nga KV Ferizaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat