Kosova kundër Bosnjës - Bota Sot
Kosova kundër Bosnjës

Volejboll

Kosova kundër Bosnjës

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 11:42
Kosova kundër Bosnjës

Pas dy humbjeve të pësuara në grup kundër Greqisë dhe Turqisë, kombëtarja e Kosovës në volejboll sot do të përballet me kombëtaren e Bosnjës për plasman përfundimtar.

Ndeshja zhvillohet me fillim në ora, 12:30. 

Në garën që po mbahet në qytetin Lukavac të Bosnje e Hercegovinës përveq Kosovës po marrin pjesë edhe 9 shtete tjera ballkanike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat