Pësuan humbje nga Portugalia

Volejboll

Pësuan humbje nga Portugalia

Më: 28 gusht 2019 Në ora: 10:38
Faton Mustafa dhe Armend Berisha

Ekipi i Kosovës në konkurrencën e meshkujve në beachvolley, Faton Mustafa dhe Armend Berisha, pësuan humbje ndaj Portugalisë, 2:0 në sete (21:15 dhe 21:13).

Djemtë tanë dhanë maksimumin, por që nuk mjaftoi të shënojnë fitore. Ndeshjen e radhës e zhvillojnë me Francën.

Momentalisht po zhvillohet ndeshja e femrave, Kosova – Sllovenia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat