Kosova në Izmir - Bota Sot
Kosova në Izmir

Volejboll

Kosova në Izmir

Më: 26 shtator 2019 Në ora: 11:58
Kosova në Izmir

Kombëtarja e Kosovës në beach volley në të dyja konkurencat, do të përfaqësohet në Kampionatin Ballkanik të beach volley.

Në ballkanikun që mbahet në Izmir të Turqisë, Kosovën do ta përfaqësojë Dhuratë Sylejmani/Valmira Ramadani, kurse te meshkujt Armend Berisha/Faton Mustafa.

Kampionati Ballkanik i beach volley do të fillojë më 27 shtator dhe mbyllet me 30 shtator 2019.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat