Kampionët e Evropës me këngën e turpshme për Kosovën! - Bota Sot
Kampionët e Evropës me këngën e turpshme për Kosovën!

Volejboll

Kampionët e Evropës me këngën e turpshme për Kosovën!

Nga: Kemajl Goca Më: 1 tetor 2019 Në ora: 13:22
Kampionët e Evropës me këngën e turpshme për Kosovën!

Ndryshe nuk mund të quhet kënga e këtyre volejbollistëve serbë pos një turp dhe që duhet Federata Ndërkombëtare e Volejbollit t’i sanksionojë shumë për këtë video!

Edhe një herë serbët e dëshmuan, se sa janë të poshtër dhe që kudo që shkojnë e kanë në mendjen Kosovën!

Në video shihen volejbollistët e Serbisë, që të dielën u bënë kampion të Evropës, por turpi i tyre nuk ka kufij, shihet se sa të pasjellshëm dhe si huligan këndojnë oj Kosovo, Kosovo! Kjo është edhe një dëshmi për idiotizmat e tyre.  

“Gjithçka po gjëmonte me këngët e famshme serbe: "Oj, Kosovo, Kosovo", shkruan Kurir.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat