A po mendon Naser Krasniqi ta shtrembërojë kapelën? - Bota Sot
A po mendon Naser Krasniqi ta shtrembërojë kapelën?

Volejboll

A po mendon Naser Krasniqi ta shtrembërojë kapelën?

Nga: K. Goca Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 10:08
A po mendon Naser Krasniqi ta shtrembërojë kapelën?

M Technologie nga Prishtina është në garë të fortë për kreun e tabelës, duke u renditur në vend të tretë me 21 pikë dhe nuk ngec më larg se dy pikë nga liderja Kastrioti dhe një se Skenderajt.

Një ekip stabile dhe vlerësohet se do ta ketë fjalën kryesore në vazhdim të kampionatit.

Raportohet se Naser Krasniqi është shumë i qetë, i kënaqur me rezultate dhe nuk do që të merret me askënd, por kryekëput është i përqendruar në punën profesionale dhe për atë duke se do të shtrembërojë edhe kapelën!   

Synimet e tija janë të gjitha trofetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat