Edona rikthehet në M Technologie - Bota Sot
Edona rikthehet në M Technologie

Volejboll

Edona rikthehet në M Technologie

Nga: K. Goca Më: 11 dhjetor 2019 Në ora: 15:27
Edona rikthehet në M Technologie

Volejbollistja Edona Gjosha sërish rikthehet në kryeqytet, në klubin M Technologie. Është një lojtare mjaft e mirë dhe që pritet të jap shumë për klubin që synon të gjitha trofetë.  

“Rikthehet Edona Gjosha, tash e tutje do ta mban prapë fanellën e M Technologie”, konfirmon Naser Krasniqi, kryetrajner i kësaj skuadre.

Lojtarja nga Mitrovica që sezonin e kaluar ishte pjesë e M Technologisë dhe në vjeshtë kaloi të KV Ferizaj, i rikthehet shtëpisë së vjetër. 

M Technologie përfundoi në vend të dytë me 24 pikë gjatë stinorit vjeshtor, një me pak se lideri Skenderaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat