Skenderaj-M Technologie në finale - Bota Sot
Skenderaj-M Technologie në finale

Volejboll

Skenderaj-M Technologie në finale

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 10:59
Skenderaj-M Technologie në finale

Skenderaj dhe M-Technologie janë në finale të Kupës së FVK-së. Të dyja ndeshjet gjysmëfinale u zhvilluan në pesë sete ku Skenderaj arriti të fitoj mdaj Dritës, ndërsa M-Technologie ndaj Kastriotit.

Ndeshja finale zhvillohet sonte në ora,19:00 në Palestren E Sporteve “Bill Clinton” në Ferizaj

Skenderaj – Drita 3:2 (25:20,22:25,20:25,25:17,15:6)
..
M-Technologie – Kastrioti (25:19,17:25,23:25,25:20,15:11).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat