Trajneri më i ri në Superligën e Kosovës, çuditi për një arsye - Bota Sot
Trajneri më i ri në Superligën e Kosovës, çuditi për një arsye

Volejboll

Trajneri më i ri në Superligën e Kosovës, çuditi për një arsye

Nga: K. G. Më: 31 dhjetor 2019 Në ora: 11:59
Trajneri më i ri në Superligën e Kosovës, çuditi për një arsye

Është më i riu për nga mosha në elitën e volejbollit të Kosovës (meshkujt), trajneri  Arlind Ibrahimi, që ka çuditur të gjithë me suksesin.

Arlindi është trajner i Ferizajt dhe është kampion vjeshtor me 24 pikë, +3 pikë më shumë se Luboteni dhe katër se Prishtina Volley.

I ri por shumë energjik dhe shpreson se do të fitojnë titullin e kampionit.

Ai e din për konkurrencën që ka por pretendon që me një punë të madhe të arrijnë suksesin e madh në fund të kampionatit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat