Drenicaku që po ia mërdhinë të tjerëve! - Bota Sot
Drenicaku që po ia mërdhinë të tjerëve!

Volejboll

Drenicaku që po ia mërdhinë të tjerëve!

Nga: K. Goca Më: 31 dhjetor 2019 Në ora: 12:02
Drenicaku që po ia mërdhinë të tjerëve!

Nuk fol shumë, nuk bën shumë zhurmë por i grah punës në klubin e Skenderajt (femrat), anëtare elitës së volejbollit të Kosovës.

Është Ylli Kadriu, trajner i Skenderajt dhe kampion vjeshtor me 25 pikë të mbledhura. 

Përveç kësaj është edhe fitues i Kupës së Federatës. Deshëm apo nuk deshëm, ai Ia mërdhiu në vjeshtë të gjithëve dhe arriti suksese të mëdha. 

Drenicaku që nuk ndalet, të vetmin problem e ka palestrën që i mungon në Skenderaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat