Krasniqi një herë flet! - Bota Sot
Krasniqi një herë flet!

Volejboll

Krasniqi një herë flet!

Nga: K. G. Më: 19 janar 2020 Në ora: 16:24
Krasniqi një herë flet!

Trajneri i M-Technologie Prishtina, Naser Krasniqi, kishte premtuar se do të bie një volejbolliste të talentuar nga jashtë në klubin e tij, ashtu edhe ndodhi.

Ai ka prurë një përforcim të madh, siç është turkja Izel Kahriman. 

Krasniqi edhe një herë dëshmoi, se një herë flet dhe vepron në aspektin profesional.

Synimet e tija janë që të shpallen kampion të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat