Xhavit Kajtazi - Çmimi për vepër jetësore  - Bota Sot
Xhavit Kajtazi - Çmimi për vepër jetësore 

Volejboll

Xhavit Kajtazi - Çmimi për vepër jetësore 

Më: 30 janar 2020 Në ora: 10:54
Xhavit Kajtazi - Çmimi për vepër jetësore 

Trajneri i mirënjohur i volejbollit Xhavit Kajtazi u nderua me një çmim special nga Komuna e Prishtinës.

Ceremonia e shpalljes së Laureatëve të vitit 2019. 

Klubi i volejbollit Prishtina Volley-M, mori tri çmime: Xhavit Kajtazi - Çmimi për vepër jetësore. 

Adriatik Kajtazi - në top dhjeteshën e sportistëve më të mirë të kryeqytetit dhe Ergon Tara - shpresa e Prishtinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat