Ndeshje revyale në volejboll - Bota Sot
Ndeshje revyale në volejboll

Volejboll

Ndeshje revyale në volejboll

Më: 30 janar 2020 Në ora: 11:08
Ndeshje revyale në volejboll

Për nderë të 17 Shkurtit ditës së Pavarësisë së Kosovës, Federata e Volejbollit e Kosovës do të organizoj ndeshje reviale ndërmjet ekipeve veterane në të dy konkurencat.

Ftojm të gjitha ekipet e volejbollit të njoftojn ish volejbollistët/et që të jenë pjesë e këtyre ndeshjeve reviale.

Të gjithë lojtarët/et që deshirojn të jenë pjesë e aktivitetit duhet që të jenë ish volejbollist dhe që nuk janë aktiv në volejboll.

Afati i fundit për paraqitje është  5 Shkurt 2020 në ora: 12:00.

Aktiviteti është planifikuar të mbahet me 15 Shkurt, ndërsa për detaje tjera do të njoftoheni më vonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat