Labinot Tahiri me një gjest interesant  - Bota Sot
Labinot Tahiri me një gjest interesant 

Volejboll

Labinot Tahiri me një gjest interesant 

Nga: K. G. Më: 31 janar 2020 Në ora: 17:21
Labinot Tahiri me një një gjest interesant 

Këngëtari i mirënjohur Labinot Tahiri bëri një gjest interesant dhe befasues për shumëkënd, sidomos për sportin skofiar.

Ai ndihmoi klubin e volejbollit Kastriotin e Ferizajt (femrat).

“Labinot Tahiri sot i doli në ndihmë klubit ku ndau 4 bursa me nga 100 euro për studentet e ekipit tonë. 

Faleminderit për përkrahjen!”, bëhet e ditur nga Kastrioti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat