Lianma i bashkohet M Technologies

Volejboll

Lianma i bashkohet M Technologies

Nga: K. G. Më: 12 shkurt 2020 Në ora: 11:59
Lianma i bashkohet M Technologies

Volejbollistja kubaneze Lianma Flores iu bashkua klubit prishtinas, M Technologie, e cila lufton për titullin e kampionit dhe Kupën e Kosovës. 

“Për të parën herë në mesin tonë lojtarja e mirëpritur Lianma Flores!

I dëshirojmë mirëseardhje lojtares sonë në klubin e madh M Technologie.

Forca”, njofton M Technologie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat