Edona ka dy fjalë emocionuese për burrin e saj sportist!

Volejboll

Edona ka dy fjalë emocionuese për burrin e saj sportist!

Nga: K. Goca Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 10:32
Edona ka dy fjalë emocionuese për burrin e saj sportist!

Ish volejbollistja e kombëtares së Kosovës, Edona Gjinolli, prej ish lojtareve më të mira që kishte Kosova, ia din fort kimetin burrit të saj sportist – hendbollist Dukagjin Azizi.

Ajo e uron për datëlindje dhe ka dy fjalë emocionuese.

Urimee ditëlindjaaa dashuria jonë, të paqim gjithmonë”, shkroi Edona në profilin  e saj në facebook.

Raportohet se janë bashkëshortë të lumtur dhe vazhdimisht e sugjerojnë njëri – tjetrin për çdo hap sportiv.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat