Kupa 'Adem Jashari' në Skenderaj

Volejboll

Kupa 'Adem Jashari' në Skenderaj

Më: 6 mars 2020 Në ora: 11:33
Kupa 'Adem Jashari' në Skenderaj

Në qytetin e Skenderajt sot dhe nesër do të zhvillohet turneu në volejboll për meshkuj, kupa “Adem Jashari”.

Ky turne tradicional organizohet në kuadër të aktiviteteve të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Këtë ngjarje të rëndësishme me pjesëmarrje e kanë nderuar skuadrat: Partizani-Tiranë, Prishtina Volley, Luboteni-Ferizaj dhe nikoqiri Drenica nga Skenderaj.

Turneu do të zhvillohet për dy ditë me radhë ku sot do të jenë në program ndeshjet gjysmëfinale, ndërsa nesër zhvillohet ndeshja për vend të tretë dhe finalja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat