Ferizaj ndaj Therandës

Volejboll

Ferizaj ndaj Therandës

Më: 13 mars 2020 Në ora: 12:52
Ferizaj ndaj Therandës

Të dielën do të luhet takimi i Superligës së Kosovës në volejboll *meshkujt).

"Këtë të diele luajmë ndeshjen e radhës kundër Therendës në kuadër të xhiros së katërt në Superligën e Kosovës në volejboll në sezonin pranverore, ndeshje e cila do të zhvillohet në Palestrën e Sporteve "Bill Clinton" në Ferizaj.

KV Ferizaj mbështet vendimin e Qeverisë dhe FVK-së që të gjitha aktivitetet sportive të zhvillohen pa publik, ku me këtë shkas janë marrë masat preventive kundër koronavirusit", thuhet nga KV Ferizaj.

Ndeshja luhet në orën 15.00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat