Shembulli i Pacollit dhe Krasniqit për kubanezet

Volejboll

Shembulli i Pacollit dhe Krasniqit për kubanezet

Nga: K. Goca Më: 18 mars 2020 Në ora: 15:13
Shembulli i Pacollit dhe Krasniqit për kubanezet

Jemi në një situatë çfarë jemi, jo vetëm Kosova por e tërë bota po ballafaqohet me një armik të padukshëm, virusi korona.

Te liderja e Kampionatit të Kosovës, M Technologie nga Prishtina,  janë edhe tri volejbolliste nga jashtë, dy kubaneze dhe një turke. 

Është fjala për kubanezet Anet Barbara e Lianma Stable dhe për turken Izel Kahraman. 

Të tria janë Prishtinë. 

Ato kanë kushtet shumë të mira që janë siguruar nga kryetari i klubit Rrustem Pacolli së bashku me trajnerin Naser Krasniqi, që janë edhe shembull për të mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat