Arta Ramadani: ‘Bota sot’ i ka dhënë rëndësi të madhe sportit dhe sportisteve - Bota Sot
Arta Ramadani: ‘Bota sot’ i ka dhënë rëndësi të madhe sportit dhe sportisteve

Volejboll

Arta Ramadani: ‘Bota sot’ i ka dhënë rëndësi të madhe sportit dhe sportisteve

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 23:51
Arta Ramadani: ‘Bota sot’ i ka dhënë rëndësi të madhe sportit dhe sportisteve

Kryetrajnerja e klubit të volejbollit Ferizaj (femrat), Arta Ramadani, ka fjalët më të mira për gazetën kombëtare “Bota sot”.

“Me lejoni që në emër timin dhe të klubit por edhe të familjes te ju uroj 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’. 

Gazeta është një medium që një kohë të gjatë e mbanë gjallë informimin sportiv. 

Sporti është një lëmi shumë e veçantë dhe ‘Bota sot’ i ka dhënë rëndësi të madhe në sensibilizimin e sportit dhe sportisteve. 

Një përkushtim po jep edhe gazetari, Kemajl Goca. Urime edhe shumë të tjera”, uron Arta Ramadani, e cila me Ferizajn janë në Superligën A të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat