Qazim Kelmendi: Urime ‘Bota sot’ - Bota Sot
Qazim Kelmendi: Urime ‘Bota sot’

Volejboll

Qazim Kelmendi: Urime ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 23:58
Qazim Kelmendi: Urime ‘Bota sot’

Trajneri i klubit të volejbollit Peja (meshkujt), Qazim Kelmendi, ka thur fjalë të bukura për gazetën “Bota sot”. 

Ai uron 25 vjetorin e gazetës dhe i dëshiron shumë vite tjera. 

“Uroj 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot”. 

Jeni zë i fuqishëm i sportit dhe në veçanti i volejbollit’, uron Kelmendi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat