Edon Ibrahimi: Faleminderit ‘Bota sot’, për përkrahjen dhe promovimin e volejbollit - Bota Sot
Edon Ibrahimi: Faleminderit ‘Bota sot’, për përkrahjen dhe promovimin e volejbollit

Volejboll

Edon Ibrahimi: Faleminderit ‘Bota sot’, për përkrahjen dhe promovimin e volejbollit

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 00:43
Edon Ibrahimi: Faleminderit ‘Bota sot’, për përkrahjen dhe promovimin e volejbollit

Kryetrajneri i klubit të volejbollit Kastrioti nga Ferizaj (femrat), Edon Ibrahimi, përgëzon gazetën kombëtare për 25 vjetorin e saj. 

Ai ka fjalë të mëdha, duke thënë se ‘Bota sot’ gjithnjë është përkrah të volejbollit.

“Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’.

Faleminderit për përkrahjen si dhe promovimin e volejbollit”, uron Ibrahimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat