Xhavit Kajtazi: Sporti në përgjithësi, por volejbolli në veçanti kanë zënë vend në faqet e gazetës, fal teje, Kemajl Goca - Bota Sot
Xhavit Kajtazi: Sporti në përgjithësi, por volejbolli në veçanti kanë zënë vend në faqet e gazetës, fal teje, Kemajl Goca

Volejboll

Xhavit Kajtazi: Sporti në përgjithësi, por volejbolli në veçanti kanë zënë vend në faqet e gazetës, fal teje, Kemajl Goca

Nga: Më: 27 qershor 2020 Në ora: 13:19
Xhavit Kajtazi

Trajneri më i suksesshëm në volejbollin e Kosovës, Xhavit Kajtazi, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

“Sporti në përgjithësi, por volejbolli në veçanti kanë zënë vend në faqet e gazetës, fal teje, Kemajl Goca...”, uron Kajtazi. 

Në fakt, Kajtazi është trajner i klubit të volejbollit Prishtina Volley (meshkuj) dhe synojnë titullin e kampionit.

Kajtazi është pena më e spikatur e gazetarisë shqiptare dhe autor i disa librave sportiv, me domethënie të veçantë për sportin në përgjithësi.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat