Vashat prishtinase relaksohen para finales së madhe të Superligës së Kosovës - Bota Sot
Vashat prishtinase relaksohen para finales së madhe të Superligës së Kosovës

Volejboll

Vashat prishtinase relaksohen para finales së madhe të Superligës së Kosovës

Nga: K. G. Më: 3 korrik 2020 Në ora: 14:35
Vashat prishtinase relaksohen para finales së madhe të Superligës së Kosovës

M-Technologie nga Prishtina po përgatitet maksimalisht për finalen e parë të play-off-it të Superligës A në volejboll. 

Vashat prishtinase janë në formë dhe me optimizëm e presin sfidën me Skenderajn. 

“Një ditë relaxi në ajër të freskët para ndeshjes së parë të finales së madhe! Së bashku do të ja dalim”, shkruan në faqen e M-Technologie. 

Image

Finalja mes M-Technologhies dhe Skenderajt luhet nesër në 20.00 në palestrën e sportit “1 Tetori” në Prishtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat