Kapiteni i Prishtina Volley ka fjalë të mëdha për gazetën ‘Bota sot’ - Bota Sot
Kapiteni i Prishtina Volley ka fjalë të mëdha për gazetën ‘Bota sot’

Volejboll

Kapiteni i Prishtina Volley ka fjalë të mëdha për gazetën ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 3 korrik 2020 Në ora: 16:59
Kapiteni i Prishtina Volley ka fjalë të mëdha për gazetën ‘Bota sot’

Kapiteni i klubit të volejbollit Prishtina Volley, Skënder Lajçi, uron 25 vjetorin gazetës Kombëtare “Bota sot”. 

“Në këtë rast shfrytëzoj të ju uroj edhe juve z. Kemaj si gazetar dhe gazetën tuaj ‘Bota sot’, që me tepër se dy dekada keni bërë një punë të mrekullueshme, e sidomos ju i nderuar për sportin e volejbollit”, uron Lajçi. 

Volejbollisti mezi e pret sfidën e nesërme finale të play-off-it të Superligës A, mes Ferizajt dhe Prishtina Volleyt, e cila luhet në orën 18.00 në palestrën e sportit “Bill Clinton” në Ferizaj.

Lajçi është prej lojtarëve më të mirë në vendin tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat